KONST / Litografier / Färglitografi 12332159
nr 1233 2159
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 48/290, Strandbukett, Löst blad, bladets mått: 59x44
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:42:27
30/1 22:11:23
500 kr
31/1 15:14:39
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm